Dag Dato Tid Kamp Hjemmehold Udehold Spillested
Tirsdag 3. maj 17.30 Ishøj Ringsted Ishøj Idrætscenter
Onsdag 4 Maj 17.30 KB/Soraner Svanholm Svanholm Park 2
Tirsdag 3. Maj 17.30 Glostrup Køge Solvangsparken
Onsdag 4. Maj 18,00 Albertslund Frem Albertslund Stadion
Torsdag d. 12. maj 17.30 Forty Øst Køge Køge Stadion
Tirsdag 17. Maj 17.30 Glostrup Ishøj Solvangsparken
Onsdag 18. Maj 17.30 Albertslund KB/Soraner Albertslund Stadion
Onsdag 18. Maj 18.00 Svanholm Frem Svanholm Park
Onsdag 25. Maj 17.30 Albertslund Ishøj Albertslund Stadion
Onsdag 25. Maj 17.30 Svanholm Glostrup Svanholm Park 2
Torsdag d. 26. maj 17.30 Frem Køge Valby Idrætspark
Torsdag d, 26. maj 17.30 Ringsted KB/Soraner Svanholm Park 2
Tirsdag d. 31. maj 17.30 Tirsdag d. 31. maj 17.30 Albertslund Køge Albertslund Stadion
Tirsdag d. 31. maj 17.30 KB/Soraner Glostrup Solvangsparken
Ringsted Svanholm Svanholm Park 2
Tirsdag 7. Juni 17.30 Ishøj Frem Ishøj
torsdag 9. juni 17.30 Albertslund Forty Øst Albertslund Stadion
Torsdag 9. juni 17.30 Køge Ishøj Køge
Onsdag 15. juni 17.30 Glostrup Forty Øst Solvangsparken
Torsdag 16. juni 17.30 Ringsted Køge Køge Stadion
Torsdag 16. juni 17.30 Ishøj Svanholm Ishøj Idrætscenter
Mandag 20. juni 17.30 Frem Ringsted Valby Idrætspark
Tirsdag 21. juni 17.30 Svanholm Albertslund Svanholm Park
Tirsdag 21. juni 17.30 KB/Soraner Forty Øst Valby Idrætspark
Mandag 27. juni 17.30 Forty Øst Ringsted Valby Idrætspark
Tirsdag 28. juni 17.30 Glostrup Albertslund Solvangsparken
Tirsdag 28. juni 17.30 KB/Soraner Frem Valby Idrætspark
søndag 17. juli 13.00 Frem Forty Øst Valby Idrætspark
Tirsdag 2. August 17.30 Ishøj Forty Øst Ishøj Idrætscenter
Onsdag 3. August 17.30 Køge KB/Soraner Køge Stadion
Torsdag 4. August 17.30 Glostrup Frem Solvangsparken
Tirsdag 9. August 17.30 Svanholm Forty Øst Svanholm Park 2
Onsdag 10. August 17.30 Ringsted Albertslund Albertslund
Torsdag 11. August 17.30 KB/Soraner Ishøj Ishøj Idrætscenter
Tirsdag 16. August 17.30 Ringsted Glostrup Solvangsparken
Tirsdag d.23. August 17.00 Køge Svanholm Køge Stadion
Tirsdag 10. Maj 17.30 Tventy/20 Mixet hold Svanholm Park X
Tirsdag d.30 August Old Boys Svanholm Park XX
17.15 Træf